Collegejacka som bilklubbjacka

Collegejacka som bilklubbjacka eller som personlig biljacka till Ford entusiast. Välkommen med dina önskemål. Vi skissar på förslag och tar fram rätt loggor efter en design-idé. En uppskattad unik service till bl.a. nystartade klubbar och till de som saknar egna resurser. Vi bjuder på detta av ren glädje för att vi får så bra feed-back för de jobb vi gjort!

Collegejacka egen design
Collegejacka egen design

Nyheter

Intresset ökar för personlig
design på våra collegejackor
och skinnkläder!

RING UPP OCH FÅ PERSONLIG SERVICE!

Vi svarar på dina frågor direkt utan att du behöver vänta i telefon eller chatta med en robot.

Leverans från lager: Collegejackor, Pilot- och Satinjackor , Skinnvästar , alla med öppningsbart foder samt Skinnjackor och KRANTZ-Jackan.

Du som redan är kund till oss vet att vi värdesätter den personliga kontakten för att kunna ge den bästa servicen, hela vägen från din idé till leverans.

Ring 08-759 57 80

eller om du ändå föredrar, maila till info@dinjacka.se

Nöjda kunder är våra bästa supporters och säljare.

 

Krantz-jackan, En efterlängtad succé

Krantz-jackan

En efterlängtad och uppskattad jacka - en succé - fler än 1200 jackor sålda sedan premiär-visningen i augusti 2009!
Läs mer...